Wymiany

Wszystkie zakupione towary podlegają wymianie w ciągu 30 dni roboczych. Okres 30 dni liczymy od momentu otrzymania paczki, doręczonej przez kuriera.

W celu wymiany towaru na inny skorzystaj z możliwości zwrotu równocześnie składając oraz opłacając nowe zamówienie. Znacznie przyspieszy to realizację wymiany a także zagwarantuje rezerwację towaru tak, by nikt go nie wykupił zanim dotrze do nas Twoja paczka. Zwrot środków na wskazane konto nie zajmie nam dłużej niż 7 dni.

Pamiętaj!
wymieniane produkty muszą być w stanie niezmienionym (brak śladów użytkowania i/lub zniszczenia)
koszt zwrotu wymienionego produktu na stronę adisonline.pl jest bezpłatny
najczęstszą przyczyną wymian jest źle dobrany rozmiar. Skorzystaj z instrukcji Jak mierzyć stopę i Tabeli rozmiarów!

Zwroty

Wszystkie zakupione towary podlegają zwrotom w ciągu 30 dni roboczych. Okres 30 dni liczymy od momentu otrzymania paczki, doręczonej przez kuriera.

W przypadku gdy z jakichkolwiek powodów, otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań, możesz dokonać zwrotu. Całkowitym zwrotom należności, podlega jedynie nieużywany towar. Koszty odesłania paczki pokrywa kupujący. Po otrzymaniu paczki obsługa sklepu w ciągu 7 dni zwróci pieniądze na podany numer konta bankowego.

Reklamacje

Wszystkie zakupione towary podlegają przepisowi o 3 miesięcznej odpowiedzialności sprzedawcy. Reklamowany produkt przekazywany jest do ekspertyzy niezależnego rzeczoznawcy. Reklamacja zostaje rozpatrzona w ciągu 14 dni roboczych od chwili otrzymania przesyłki zwrotnej.

Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi konserwacji oraz usterki powstałe na skutek złego przechowywania, użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, uszkodzeń mechanicznych lub zdarzeń losowych.